Društvo harfistov Slovenije
Slovenščina English

3. Mednarodno tekmovanje

Izbor obveznih skladb 3.mednarodnega tekmovanja

REZULTATI TEKMOVANJA / COMPETITION RESULTS


KATEGORIJA / CATEGORY A

Kategorija / Category Tekmovalec / Competitor Plaketa / Plaquette Nagrada / Award
A JULIJA DIETRICH zlata / golden 1. nagrada / 1st Award (97 točk/points)
A MARKO BRKIČ zlata / golden 2. nagrada / 2nd Award (96 točk/points)
A ALEKSANDRA BIDI zlata / golden 3. nagrada / 3rd Award (95 točk/points)
A JAKOB ADAMIČ ŠEME zlata / golden  
A SARA BAJC zlata / golden  
A MARTA CIKOVIČ zlata / golden  
A DOMINIKA KASTELIC zlata / golden  
A KARIN KOPUŠAR zlata / golden  
A LETO KRIŠANIČ ŽORŽ zlata / golden  
A JERNEJ MIŠIČ zlata / golden  
A STELA DANICA MULLER POGRAJC zlata / golden  
A TILKA NAMESTNIK zlata / golden  
A ANINA PAVIČ zlata / golden  
A VITA ŽIVA PEČAK zlata / golden  
A NINA PETRIČ zlata / golden  
A MARIJA PLETIKOSIČ zlata / golden  
A KATARINA POLŠAK zlata / golden  
A JULIJA TEMLIN zlata / golden  
A GIEDRA JULIJA TUTKUTE zlata / golden  
A AJDA NINA VIVOD zlata / golden  
A TINA JERNEJC srebrna / silver  
A BEATRICE KASTELIC srebrna / silver  
A KATARINA KOLAR srebrna / silver  
A NINA KOŠNIK srebrna / silver  
A JURE PEČAR srebrna / silver  
A GALA PERHAVEC srebrna / silver  
A KLARA POLIČ srebrna / silver  
A MATEJA RADENKOVIČ srebrna / silver  
A TRINA SELIČ srebrna / silver  
A MAŠA STRAJNIČ srebrna / silver  
A SANDRA ŠMERC srebrna / silver  
A ZOJA LI ZALOŽNIK srebrna / silver  
A UNA DEJANOVIĆ bronasta/ bronze  
A ALEKSANDRA MOHORKO bronasta/ bronze  
A DUNJA PAPIČ bronasta/ bronze  
A AJA URLEP bronasta/ bronze  

KATEGORIJA / CATEGORY B

Kategorija / Category Tekmovalec / Competitor Plaketa / Plaquette Nagrada / Award
B BRIN BERNATOVIĆ zlata / golden 1. nagrada / 1st Award (98 točk/points)
B JI YOUNG KIM zlata / golden 2. nagrada / 2nd Award (96 točk/points)
B ŽIVA KRAJNC zlata / golden 3. nagrada / 3rd Award (95 točk/points)
B VERONIKA ĆIKOVIĆ zlata / golden  
B IVA DIMITRIJEVIĆ zlata / golden  
B NADJA DORNIK zlata / golden  
B BRINA ZAMRNIK zlata / golden  
B JULIJA BRATEC VELESKI srebrna / silver  
B ALEKSANDRA PETROVIĆ srebrna / silver  
B MARIJA ZOROJA srebrna / silver  
B LANA DUJMOVIĆ bronasta/ bronze  
B PATRIK JAKŠA bronasta/ bronze  
B LARA PELIKAN bronasta/ bronze  
B TAJA RIJAVEC bronasta/ bronze  
B TINKARA ŠERBEC bronasta/ bronze  
B TADEJA VRENKO bronasta/ bronze  
B SUEMIN YOON bronasta/ bronze  

KATEGORIJA / CATEGORY C

Kategorija / Category Tekmovalec / Competitor Plaketa / Plaquette Nagrada / Award
C LARA MACRI zlata / golden 1. nagrada / 1st Award (98 točk/points)
C GUNES HIZLILAR zlata / golden 2. nagrada / 2nd Award (96 točk/points)
C MARTIN MAELLE zlata / golden 3. nagrada / 3rd Award (95 točk/points)
C LARA HRASTNIK zlata / golden  
C NAJA MOHORIČ zlata / golden  
C SARA VLAJIČ zlata / golden  
C REBECA AMORIM CSALOG srebrna / silver  
C EMILIJA DJORDJEVIĆ srebrna / silver  
C SEYOUNG HWANG srebrna / silver  
C FLORA OLASZ srebrna / silver  
C ANA MARIJA PETROVIČ srebrna / silver  
C ANDJELA DORNIK bronasta/ bronze  
C JAN GORJANC bronasta/ bronze  
C THEI NIKOLAOU bronasta/ bronze  
C MATEJA ROKNIĆ bronasta/ bronze  

KATEGORIJA / CATEGORY D

Kategorija / Category Tekmovalec / Competitor Plaketa / Plaquette Nagrada / Award
D KLARA WOSKOWIAK zlata / golden 1. nagrada / 1st Award (98 točk/points)
D TIJANA KOZARČIĆ zlata / golden 2. nagrada / 2nd Award (96 točk/points)
D SILVIA PODRECCA zlata / golden 3. nagrada / 3rd Award (95 točk/points)
D KATARINA STANKOVIĆ zlata / golden  
D URŠKA RIHTARŠIČ bronasta/ bronze  

KATEGORIJA / CATEGORY E

Kategorija / Category Tekmovalec / Competitor Plaketa / Plaquette Nagrada / Award
E YUKO TOMONAGA zlata / golden 1. nagrada / 1st Award (98 točk/points)
E MAGDALENA HOFFMANN zlata / golden 2. nagrada / 2nd Award (96 točk/points)
E LENKA PETROVIĆ zlata / golden 3. nagrada / 3rd Award (95 točk/points)
E SYLVANA LABEYRIE zlata / golden  
E MINA MARINKOVIČ zlata / golden  
E HANA PARAUŠIĆ zlata / golden  

POSEBNE NAGRADE / SPECIAL AWARDS

Kategorija / Category Tekmovalec / Competitor Nagrada / Award
A Leto Križanič Žorž  
A Jernej Mišič  
A Vita Živa Pečak  
A Julija Temlin  
A Giedra Julija Tutkute  
A Marta Ćiković  
B Nadja Dornik DHS
C Naja Mohorić DHS
C Lara Hrastnik DHS
C Sara Vlajić DHS
D Klara Woskowiak Nagrada / Award HarpMasterS Academy
E Yuko Tomonaga DHS koncert v sezoni 2014/15 v Mariboru / Concert season 2014/15 in Maribor
E Magdalena Hoffman GŠ Velenje koncert v sezoni 2014/15 v Velenju / Concert season 2014/15 in Velenje
E Mina Marinković Nagrada tovarne harf Camac / Camac Harp factory Award

 


Sponzorji tekmovanja